Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem, vagy törlődött...

Elfelejtettem, vagy törlődött az e-mail címem (citromail) és a uplay nem enged belépni sehogy, pedig a farcry 3 és 4 is megvan rajta. Valaki zudja hogy hogy kell e-mail emlékeztetőt kérni (ha lehet)?

Figyelt kérdés

Újra aktiváltam a citromail-om, de úgy se lett meg. Elfelejtett email rész nem volt uplay en, aktivációs kóddal meg nem telepíthetem újra más fiókra. A supporttal próbáltam felvenni a kapcsolatot (eddig sikertelenül).

A CD-k és kódok meg minden megvan hozzá, csak az e-mail nincs. Nem tudom még mit kéne leírni......

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 31. 22:00
 1/1 Tengor ***** válasza:
UPlay supportnak írd a kulcsokat, számlát, blokkot, mindent amid van eredeti, fényképekkel anyámtyúkjával, aztán várni.
2015. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!