Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 2000 operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 17:37
 1/6 anonim válasza:

Régen volt...

Most mi windows 95 használtál vagy dost? :-P

Windows 8.1

2015. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szar, 2015 van már nem a dos a "menő"! :D


(leszámítva azt a pár embert akinek tetszik(pl.: microsoft (ms-dos windows phone-ra -.-)))

2015. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha muszáj használni akkor használd, (szerintem ugyanolyan mint minden más windows, annak fügvényében, hogy mire szeretnéd használni, mivel már nagyon régi, nem biztos, hogy minden megy rajta, hogy csak egyet kettőt emlitsek Skype, modern böngészők sem mennek rajta).


Ha a gép teljesitménye miatt szeretnéd feltenni a gépre akkor már az XP-t is rárakhatod (egy fokkal jobb) és a gépnek is birnia kell az Xp-t.


Sok siker.

üdv.

2015. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Ha a gép teljesitménye miatt szeretnéd feltenni a gépre akkor már az XP-t is rárakhatod" szerintem meg ne azt tegye fel, rakja fel akkor inkább a lubuntut vagy a xubuntut
2015. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Miért is ? Ha ilyet ajánlasz akkor légyszives indokold is meg.


Mert az, hogy a win2000 már nem támogatott, és az XP sem támogatott már akkor már megáll a világ ?


És nagy valószinűleg szerint a világ összes hackere a kerdező XP-s gépét próbálja majd feltörni.


Értem én, hogy a Linux az ingyé van, meg biztonságosabb mint a windows, meg minden.


De sajnos a Microsoft remek reklámhadjáratának köszönhetően az a véleményem, hogy kis országunkban inkább a windows felé húz az emberek szive, még akkor is tudjuk, hogy lejárt a támogatása és nem annyira biztonságos. (Mivel a linuxot nem nagyon ismerjük, és amit nem ismerünk azt nem is nagyon szeretjük).


Egyébbként is, nem csak otthol, de még egy csomó helyen fut XP, februárban még 29 % környékén volt az XP-t használók száma : [link]


Üdv.

2015. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó 3 éve kipróbáltam egy p3-as gépen internet is normálisan müködöt USB pendrivot már felismert!2000.februárban adták ki tehét ez egy 15 rendszer 2010-ig volt rá támogatás 10 évig böngész firefox chrome teamspeak 2,3 fut rajta és ez rendszer volt az xp utodja 2001-ben jelent meg a xp!Van egy p3-as laptomom alján win2000 professional eredeti termêkkulcs található rajta!telepítése olyan mint az xp-é
2015. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!