Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome SOS SÜRGŐS?

Chrome SOS SÜRGŐS?

Figyelt kérdés
Távsegítséggel dolgoztam egy barátom XP 32 bites gépén.Újratettük a Chromeot,de kellenének a könyvjelzői.A Bookmark.bak fájl megvan,de hiába teszem vissza,nevezem át booksmarkra,nem jelennek meg a Chromjában.(Windows Intéző/.... /Default mappába vissza,ahonnan kiszedtem)Mit tehetnék?

2015. ápr. 3. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Chrome-ban szerintem egy ideje nem kliens-oldali könyvjelzők vannak. Ha bejelentkezik a Google fiókjába, meg fognak jelenni a könyvjelzők is.
2015. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bejelentkezett,de nincsenek ott
2015. ápr. 3. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy "import from file" valahol a bookmarks menüben.
2015. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Könyvjelzőkezelő/Eszközö/Könyvjelzők importálását látom csak :(
2015. ápr. 3. 18:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam a .bak fájlokat html-be átalakítani,így a fájlon belül látom a régi könyvjelzőket,de nem veszi be őket a chrome :/
2015. ápr. 3. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs a közelemben Windows, de a Users/felhasználó_neve/AppData/Local/Google vagy hasonló mappában keressétek a könyvjelzőket.
2015. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sikerült,végre XD
2015. ápr. 3. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
A .bak fájlt hagyd békén, az valami backup, html nem lesz belőle.
2015. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!