Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox böngésző esetében...

Firefox böngésző esetében hogyan lehet teljesen megakadályozni, hogy feldobáljon különféle weboldalakat (reklámok stb)?

Figyelt kérdés
Teheát ha megnyitok valamit, akkor soha ne dobjon utána semmi feleslegeset, elég idegesítő. Van erre valami maradéktalan megoldás a gyakorlatban is? (tudom van pl. ilyen kiegészítő, hogy Adblock Plus, de mintha úgy emlékeznék annak a védelme nem volt teljes - vagy ha igen milyen beállítást alkalmaztok? Jó ez csak egy példa gondolom van más is) A gyakorlati tapasztalataitok érdekelnének, köszi.
2015. ápr. 11. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%-os vedelem erre nem letezik. Adblock plus, melle egy ghostery, es kb. 90-95%-ban ki tudod ezeket szurni.
2015. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt esetleg tudod miért van?--> belépek a firefox kiegészítőkezelőbe, Adblock plus letiltva felirat fogad, jobbra ráklikkelek az "engedélyezés"-re, de még véletlenül sem történik semmi. Véglegsen hogy lehet törölni, talán utána újra lehetne rakni. Mert jelenleg azt írja például, hogy "az Ab Plus nem volt telepíthető, mert a firefox nem képes módosítani a szükséges fájlt". Ha leszedni nem tudom, sem engedélyezni, sem módosítani akkor mit lehetne csinálni? :-)
2015. ápr. 11. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:

A kiegészítők menüpontnál nem tudod leszedni?


Én az adblock listájához is hozzá szoktam adni kézzel tipikus felugró hirdetéses oldalakat, sőt a host fájlhoz is. A javascriptet is le lehet tiltani teljesen vagy csak bizonyos oldalakon, de akkor sok jó dolog sem jön be. Szóval tökéletes védelem ezek ellen tényleg nincs.

2015. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézd, nem reagál sem az engedélyezésre sem az eltávolításra hiába nyomkodom mint az ökör :-))


[link]


Most lett újrarakva pár napja ez a nyomorult régi XP-s gép (ha ez az infó számít)

2015. ápr. 11. 20:59
 5/5 A kérdező kommentje:
(Megoldódott nagy nehezen)
2015. ápr. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!