Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ACCESS témában lenne kérdésem...

Csabaaaaaa kérdése:

ACCESS témában lenne kérdésem (még csak ismerkedem vele, egy-két egyszerű lekérdezést csináltam eddig). Van e arra mód benne, hogy egy meglévő táblázatba kerüljön a lekérdezés eredménye, ne újba?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról lenne szó, hogy van egy napi szintem vezetett táblázat, melyet időnként össze kell hasonlítani egy másikakkal. Alap helyzetben ez egy közös egyedi azonosító alapján történne. Ami egyezést mutat, ott az eredeti táblába vagy írja be hogy "rendben" a végére egy üres oszlopba az adott sorba. De az még jobb lenne, ha az egyik meglévő oszlop adott celláját színezné át (ahol egy szám van 1-3 között), mondjuk zöldre.

2015. ápr. 16. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
SELECT INTO-ra keress rá. :)
2015. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nézegettem, de ha jól látom ezzel csak másik adatbázishoz lehetne hozzárakni, ahogy a hozzáfűző lekérdezéssel. Nekem viszont egy teljesen különálló excel táblázathoz kellene hozzáírni, vagy adott célla hátterét módosítani a feltételnek megfelelően. Nem voltam egyértelmű, tehát meglévő excel táblázat "kiegészítéséről" lenne szó. Próbáltam accessel a hozzáfűző lekérdezést, az excel táblát mint külső adatforrást adtam meg, de nem működött. "A műveletnek frissíthető lekérdezést kell használnia" ablakot dobta fel és nem történt semmi..
2015. ápr. 21. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!