Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nokia Lumia 735 nek vanak...

HősEgér kérdése:

Nokia Lumia 735 nek vanak ilyen funkciói?

Figyelt kérdés

A facebook massanger en hogy lehet felhívni a másikat?

A file ok mien kiterjesztéseben vannak?(.apk)?

Vezetékes vagy vezeték nélküli töltővel tölt gyorsabban?

T home nál ha megvettem egybe az egészet(nincs előfizetés)akkor jár hozzá mobil net mert ki írji a tetején hogy 3G de nincs net(nem jön be semmi netes cucc...


Bocsánat a sok kérdésért de 3 napja van meg a telefon és még nem nagyon értek a windows 8.1 hez...

Köszi előre is a válaszokat!



2015. ápr. 18. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A messengeren a telefonkagyló ikonnal tudsz hívni. a 3G alapjában véve már lassúnak számít (valószínű falun laksz).

apk nem fut a wp-ken mivel az androidra írt alkalmazás.

Valószínűleg a vezetékes töltő gyorsabb és stabilabb. a Vezetéknélküli töltés az elektromos indukción alapul, ahol biztos hogy csökken a hatásfok.

2015. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat ...a massanveren nekem nincs tdlo kagyló de mar volt androidom es ott volt...ha van hol találhatók meg?schreenshoot ot tudnal csinallni?
2015. ápr. 19. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Esetleg ha hosszan rányomsz a névre, nem ajálja fel?
2015. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyem...nem adja ki!

De lenn pár kérdésem még :3 !

Ha vezeték nélküli töltőre ráteszem + a vezetékest is ráteszem nem lessz baj?

Este szoktam tőlteni de amikor tőltöm nem lehet kikapcsolni mert vissza kapcsol...nem lehetne úgy beállítani hogy csak 80%alatt kapcsoljon be a töltő ...vagyik amikor 80% merül le amikor töltőn van akkor tölcse 100% ig és ha merül pl 96% ra akkor ne töltsön...

Még 10 napig érvényes az iGo szülinapp alkalmazás de windowsphone ra nem lehet letöltei :(

2015. ápr. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!