Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztővel...

Melyik képszerkesztővel tudnám megváltoztatni egy fotó hátterét?

Figyelt kérdés
Idáig nem sikerült egyikkel sem, de lehet én vagyok a béna. Van egy photoscape-m és egy gimp 2-m.
2015. ápr. 20. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Töltsd fel lehet hamarabb célt érsz, meg hogy milyenre akarod.
2015. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:

A kettő közül a Gimppel. A PhotoScape nem igazán képszerkesztő, finomabb szerkesztésekre alkalmatlan -- pontosabban nem arra való, akármilyen hasznos és sokat tud is egyébként.

Nagyobb kitekintéssel: Gyakorlatilag bármelyikkel, természetesen az elfogadható minőséghez nem árt a rétegkezelés és az élsimítás.

2015. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tabaki ***** válasza:

Mellesleg nem ártana közölnöd, hogyan próbáltad, a Gimp ugyanis kiválóan használható ilyesmire. Ha még azzal sem ment, nyilvánvalóan a módszeredben van a hiba, és azon egy újabb szerkesztőprogram sem fog segíteni.

Ismereteket keress, ne programot:

[link]

[link]

Hol akadtál el?

2015. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
esetleg itt megtalálod a megoldást: [link]
2015. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet a Photo Filtre-vel is :


[link]

2015. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:
Persze, hogy lehet, az se rosszabb a többinél. Szerintem érdekesebb, hogy Kérdező hogyan tudta nem megcsinálni. Ez a „nem sikerült egyikkel sem” kábé annyira megfogható, mint más kérdéseknél a „nem működik” meg a „nem engedi telepíteni”. A kérdés föl lett téve, máson a sor, hogy tippeljen, mi lehetett a próbálkozás mikéntje és eredménye...
2015. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Jók a linkek, amiket adtatok. Tulajdonképpen, ahogy ott le van írva, én is így próbálkoztam, vagyis körbejelöltem az alakot, stb. csak azt hittem van egy könnyebb, egyszerűbb megoldás is, csak én nem találom.
2015. ápr. 21. 12:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Valami az én gimppemmel nem stimmel, vagy nem csinálok valamit jól, de miután kijelöltem a másolandó részt, egyrészt nem tudom hogy kapcsoljam ki a kijelölési eszközt, mert akár merre viszem az egeret jön velem a vonalka, másrészt nekem a másolandó képet, vagyis a kijelölt részt, illetve a amire másolni szeretnék képet, nem teszi egymás mellé, úgy mint a leírásban, hanem külön lapra, harmadszor pedig, hiába jelöltem körbe, amit másolni akarok, bemásolja az alaknak a felét, illetve még a szekrényt is, ami hírével sincs ott a kijelölésben, és nem is abba a képbe másolja be, amit kiválasztottam, hanem csak úgy bejön egy külön nagy képbe. Mit nem csinálok jól?
2015. ápr. 21. 13:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, azt hiszem most már boldogulok valahogy!
2015. ápr. 21. 13:14
 10/10 tabaki ***** válasza:

Huh, nem bánom, mert mestere vagy a pontatlan leírásoknak... :)

Két dologra általában érdemes odafigyelni: a változások a kijelölésen belül és azon a rétegen zajlanak, ahol állsz. Ha a program valami érthetetlen engedetlenkedést tanúsít, mindig az legyen az első, hogy erre gondolsz.

A kijelölést -- és sok egyéb műveletet -- Enterrel is le tudod zárni, nem kötelező mindent az egérrel végezned. De hasonló módon meg szakíthatod Esc billentyűvel.

2015. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!