Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPhone4s re szeretnék nCorerol...

IPhone4s re szeretnék nCorerol letöltött filmeket feltenni?!

Figyelt kérdés
Ez sikerül is, azonban vagy hang nincs, vagy magyarról angol lesz mire átkonvertálom és rákerül az iPhone4s-re! Valaki tud valami megbízható jó programot? :3 Válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 24. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A VLC-t tedd fel és azzal másold át. Az le is fogja játszani.

[link]

2015. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Probáltam VLC vel, fel is tette, a film el is indult szépen! Viszont hang az nincs..sehogy, ha konvertálom akkor a magyar filmből a telefonon angol lesz...nem értem :( Segítsetek! ( Nincs hang, ezt írja ki: [link] )
2015. ápr. 24. 15:02
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Feltettem megosztottba, onnan sem tudom leszedni, ha siman áthuzom VLC be nincs hang...megőrít :(

2015. ápr. 24. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
én itunes-sal szinkronizáltam rá és nekem tökéletesen müködött
2015. ápr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak a fizetős VLC. ad hangot
2015. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáltad átkonvertálni valamivel? Én handbreake-kel szoktam, hogyha kisebb méretet vagy más formátumot akarok, de azt is csak néha használom.


ma 13:40

OMG. Ezt a bullshitet honnét szedted?? Rengeteg filmet néztem már vele és mindig volt rendesen hang. Inkább bújj el, hogyha ilyen baromságokat hordasz össze vagy ha azt se tudod, hogy miről van szó. Ráadásul nincs is külön fizetős verziója.

Mégcsak IAP sincs benne, hogy azért kéne fizetni.

[link]

2015. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért mert neked még az ugymond régi VLC-d lehet fenn a készülékeden. Ugyanis a VLC egy idöre eltünt az App Store - ból , és mikor visszatért, az ingyenes verzió szinte semmire sem jó. Olvasd el a kommenteket az App Store-ban, mielött BÖDÜLETES BAROMSÁGOKAT írsz :D
2015. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!