Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok olyan programot...

EagleHUN kérdése:

Mondanátok olyan programot ami egy komplett weboldalt minden al-al-al linkjével és az ott elérhető tartalommal és képekkel együtt el tud menteni úgy hogy OFF-line is használható legyen utána?

Figyelt kérdés
Tudom a böngésző is tud menteni oldalt így, de csak azt az oldalt amin éppen vagyok.

2015. máj. 16. 22:39
 1/5 tabaki ***** válasza:
2015. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első köszi a választ de szerintem kicsit félreértettél.

Azt tudom hogy van/megjeleníthető tárolt változat is minden weblapból, de csak ha van internet.


De én ezt a lementendő weboldalt egy internet kapcsolat nélküli eszközre akarom átmásolni és ott használni. (Böngésző van telepítve rá.)

Helyesebben olyan helyen ahol a pda -nak nem lesz Wifi kapcsolata (kint erdőn mezőn).

2015. máj. 16. 22:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs. Visszavonom, már értem hogy ezen a néven futott a keresésed, és így kaptál találatokat. :)
2015. máj. 16. 22:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Huhh, 3 napig futott a HTTrack. Egy "aktív" php alapú weboldalt alakított HTML-é, és rengeteg képet töltött le, amit az oldal tartalmazott. Így 5.4GB-lett.

De működik. :)

2015. máj. 24. 10:47
 5/5 tabaki ***** válasza:
:)
2015. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!