Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha ráteszem a gépemre a...

Ha ráteszem a gépemre a windows 10 peview -et azon lesz magyar nyelv?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 23:15
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem. De amúgy sem javasolják még napi használatra.
2015. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért?
2015. máj. 16. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
azért mert még nincs kész, meg instabbil lehet / az
2015. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én sem ajánlanám. Érdemes még a Windows 7-nél maradni (és úgy néz ki, hogy ez a közeljövőben nem is fog változni, ha így folytatják).
2015. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 miiseza válasza:

Mit értesz az alatt, "ha így folytatják"?


Én sem használom mint egy átlag user még, "csak" egy fejlesztő gépemen van fent a VS 2015 RC-vel és az egyik legjobb windows lesz ami valaha is volt.

Igaz én fejlesztő vagyok és olyan szemmel nézem (nem csak magát a windowst, hanem a köré épített ökoszisztémát).

2015. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy míg teljesen ki nem forrja magát a Windows 10, addig nem érdemes használni. Ehhez még kell jó pár hónap, hiszen még ki sem adták a kész verziót.
2015. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

ÉS MIÉRT KELL A H NYELV?

Ha már ennyire "számítógépes" vagy akkor talán az eredeti nyelvet is ismerned kellene.

2015. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#7/7

ez nem egy amerikai sitcom/mozifilm...

de tényleg nem lesz magyar. majd csak a végleges változat fog tartalmazni nyelvi csomagokat.

2015. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!