Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CorelDraw -ban hogy lehet...

TappancsMancs kérdése:

CorelDraw -ban hogy lehet beállítani az alábbiakat?

Figyelt kérdés

A shapek bármelyikében most automatikusan kitölt egy színt, nekem az kéne kitöltés nélkül adjon minden formát. Új lapnál nincs de munka közben amióta egyszer megadtam alapszínt azóta valamit mindig betesz neki.

Másik hogy kitettem a vonalvastagság készletet egyenként, ezeket saját méretekre szeretném átállítani.



2015. máj. 17. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A dokkolóknál a propertiest meg kell jeleníteni (window/dockers/properties), ott tudod bejelölni, hogy legyen-e kitöltés. Ugyanott van a vonalvastagság is.
2015. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kitöltés megvan, köszi! A vonalkészletre gondoltam, a képen amit kékkel jelöltem azt keresem hogy hol lehet egyéni készletet csinálni belőle.

[link]

2015. máj. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!