Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan program kellene nekem,...

Olyan program kellene nekem, amivel ki tudok vágni egy filmjelenetet?

Figyelt kérdés

Valaki ez ügyben tudna segíteni, persze úgy, h kevés helyet foglaljon a kivágott filmjelenet, most hallottam vmi új dologról, de lehet, h csak kósza hír volt, h vmi nagyon durván lecsökkenti a kivágott jelenet méretét.


Fontos lenne, mert a Torrente 2-ből kivágott "erídj a qva anyá*dba" jelenetet akarom elküldeni a balf**zoknak itt gyk., mert már unom a hülyeségeket. :D Na, jó, utóbbi félig csak vicc. :)



2015. máj. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj privátot ha érdekel. Megoldom neked.
2015. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Pl. Avidemux


[link]


Nagyon durván le tudod vele csökkenteni a file méretet ha akarod.

De ez a felbontás durva csökkentésével vagy a minőség durva romlásával (vagy mindkettővel) jár.

Valamit valamiért.

2015. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Virtual dub is tud ilyet ha direct setram copy funkciót használsz akkor nem kell újra kódolni


kíváncsiságból miért haragszol a GYK sokra?

2015. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húú, azt hittem, h senki nem fog írni, köszi szépen mindenkinek. :)

Nem haragszom senkire különösebben, csak néha olyan jó lenne egy linkkel elküldeni vkit, nem fárasztani magam írással. :)

2015. máj. 25. 11:46
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


ennyire értek én is az egész infohoz. :D

2015. máj. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!