Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az összes személyes fájlt...

Az összes személyes fájlt blokkolta a számítógépem és indításkor ezt a táblázatot amit linkeltem dobta ki ez mit jelent?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet még soha nem csinált és nem tudom ez miért van ezt a programot nem is ismerem, ez ellen mit lehet csinálni mert az összes képet a gépemen nem tudom megnyitni létszíves segítsetek... :S



2015. máj. 29. 12:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Vírus!


[link]

2015. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

csökkentett mód hálózat nélkül úgy próbáld bekapcsolni a gépet ha ugy még nem hozza be akkor még kitudod törölni.


Malwarebytes Anti-Malware usb kulcson keresztül lefuttatod

2015. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

bootolj be egy vírusirtóval pl.: eset nod32 rescue cd


vagy valami ilyesmi szöveggel kell rá keresni


vagy ott a hitmanpro kickstart vagy micsoda (most nem nézek utána)

2015. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem a SpyHunter megtalálta, de az ingyenes verzió nem szed le semmit, én szedtem le kézzel a CryptoWallt, de az nem tudta befejezni a munkáját.

Az adataid az árnyékmásolatokból talán még vissza tudod nyerni, de ha a vírus jól dolgozott, akkor már nem. Ehhez hatalmas segítség a ShadowExplorer.


Ha nem tudod leszedni a vírus, akkor vidd el a gépet valakihez, aki leszedi róla. Vagy lementi az adatokat (ami megmaradt) és új rendszert rak.

Amúgy nem nagy szám leszedni, általában egy értelmetlen (véletlenszerű) nevű exe végzi a rombolást, amit egy dll futtat néha, nem fut állandóan. Le lehet lőni a folyamtok közül, ha megtalálod. Aztán le kell törölni a lemezről, amit én csk Unlockerrel tudtam, és a registryből kipucolni egy-két bejegyzést. Interneten leírják hogyan kell. De idővel kivégzi az összes fájlod, úgyhogy ne járasd a gépet sokat vagy csak csökkentett módban. Vagy egy másik rendszer alól.

2015. máj. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látszik a vírustól sikerült megszabadulnom mert már nem jön ki többet a táblázat és a folyamatoknál sincs ott. Csak az összes képet blokkolta a gépemen, valaki tudd megoldást rá hogyan tudnám visszaállítani őket?
2015. máj. 30. 09:07
 6/23 anonim ***** válasza:
Leírtam, a ShadowExplorer vissza tudja állítani a biztonsági másolatokból, már ha ezek a biztonsági másolatok léteznek. De valószínűleg már nem léteznek, mert a vírus törölte őket, direkt azért, hogy ne lehessen visszaállítani belőlük az adatokat. ShadowExplorer nélkül, kézzel is vissza lehet állítani, de csak egyesével végigmenve a fájlokon, a ShadowExplorer pedig néhány kattintásra visszíhozza az összes fájlt. Már ha vissza lehet hozni.
2015. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyébként azt is írtam, hogy a vírus nem dolgozik állandóan, hanem szakaszokban, úgyhogy ha nem tudod biztosan, hogy megszabadultál tőle, akkor lehet még majd újra elkezd működni. Bár azt hiszem, hogy azt az írást, amit te táblázatnak nevezel, minden indításkor megjeleníti, szóval talán megszabadultál tőle, talán nem.
2015. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki hogy elbúcsúzhatok ezektől a képektől mert nincs biztonsági másolat. Amúgy a fájlok megvannak csak ,,a Windows nem ismeri fel ezt a formátumot" a képek maguk nem törlődtek le csak nem tudja megnyitni semmivel sem.
2015. máj. 31. 12:47
 9/23 anonim ***** válasza:
Milyen formátumba vannak most ?
2015. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jpg formában vannak és a kép mérete is megmaradt csak mikor rámegyek pl a Windows fényképnézegetővel a következő hibaüzenetet dobja ki: ,, A Windows képnézegető nem tudja megnyitni a képet, mivel nem támogatja ezt a fájlformátumot, vagy Ön nem rendelkezik a Fényképnézegető legújabb frissítésével" ha pl paintba vagy chromeba akarom behúzni akkor is hasonló üzenetet dob ki és nem a programokkal van baj mert a vírus utáni fájlokat gond nélkül megnyissa.
2015. máj. 31. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!