Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mangát milyennel a legkönnyebb...

Mangát milyennel a legkönnyebb szerkeszteni, tisztítani?

Figyelt kérdés
Elvileg a RAW változatot, azaz az eredeti nyelven készült verziót, de vannak olyanok elég sűrűn egy mangában, hogy nem fehér alapon van egy szövegbuborékban, hanem rajta valamilyen hátteren(pl. falon). Ezt hogy lehetne megoldani, hogy ne csúfítsunk bele a falba, de oda tudjuk tenni a feliratot?

2015. jún. 1. 08:37
 1/3 anonim válasza:

Én úgy csináltam ezeket a részeket, hogy photoshoppal ha törölsz elég ügyesen akkor kiegészíti a környezetből a részt.

Illetve azt is csinálhatod, hogy a mintát egy már megtisztított területről kimásolod és a felirat felé másolod.

2015. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mondjuk ez egy logikus dolog:D Nem tudom miért nem próbáltam eddig.
2015. jún. 1. 09:33
 3/3 tabaki ***** válasza:

És természetesen használj rétegeket. Én az előző felirat lefedését is másik rétegre raknám (hátha utólag még igazítani kell rajta valamit), az új szövegeket pedig mindenképpen.

Én speciel szeretem a feliratozást Inkscape-ben megoldani, de inkább csak egyéni szimpátia okán.

Hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2015. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!