Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az Advanced...

Nanóka60 kérdése:

Mi a véleményetek az Advanced System Care 8 programról?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a fenti programot és ezzel együtt lejött még 4 másik program is. Amikor elindítottam az ellenőrzést akkor kiírta, hogy elavultak az illesztő programjaim, frissítsem őket. Kell-e, lehet-e vagy úgy ahogy van töröljem az egészet.

Eddig a CCleaner-t használtam, lehet, hogy ez a program is elég?



#számítógép takarítása #PC prgramok
2015. jún. 6. 16:15
 1/1 brandon ***** válasza:

Igen a telepítésénél kellett volna figyelni mert ott írta , hogy feltesz még vagy 5-6 programot . Ami felesleges...

De minél előbb törölt le mert majd később majd a internetbe is ilyen hülyeségeket tesz majd bele.

Ha asztalon van ikonja akkor arra jobb klikk és tulajdonságok és ott pedig balra lent ott lesz , hogy fájl helye vagy valami ilyesmi és kifogja dobni a mappáját a programnak ott megkeresed a unninstall "programot" és le is törli . :D

2015. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!