Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvásároltam a Farming...

Megvásároltam a Farming Simulator 2015-öt. Feltelepítem a játékot, aktiválom és belépek a játékba. Eddig minden oké de amikor elindítom a játékot a textúra zöld és barna és csak árnyak vannak. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A PC paraméterei megfelelnek a követelményeknek és rendesen működik a gép látszólag.

2015. jún. 8. 18:07
 1/4 karesz01 ***** válasza:

Melyik Windows-t használod ?

A VGA Driver verziószáma ?

A VGA kártyád ismeri a Shader Model 3.0-t vagy fejlettebb verzióját ?

Directx frissítés ?

A játék frissítését felraktad ?

Konfigod leírása ?

2015. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Windows 7-et használok, a játékot frissítettem (1.2)

directx 11 van fenn, VGA driver 2.0-ás, a shader model 3.0-át nem ismerem. Lehet hogy hiányzik a gépemről és ez a gond?

2015. jún. 9. 21:56
 3/4 karesz01 ***** válasza:

"VGA driver 2.0-ás"

A VGA (PCIx16-2.0) csatlakozású , de nem a driver verziószám .


Hibás adat .


---

"a shader model 3.0-át nem ismerem." --- "Lehet hogy hiányzik a gépemről és ez a gond?"

A játék a grafikai 3D elemeket ezen módszerrel számítja ki , a játék alapként követeli meg a shader model 3.0-t .


---

Ha a konfigod leírását nem mulasztottad volna el , akkor megnézhetem volna hogy a VGA kártyád milyen .


Hiányzó adat .


---

A VGA kártyád alap drivert ragd fel újra , majd frissítése .


---

A VGA driver újra rakása és frissítése után is olyan a játék , akkor a játékot töröld* , majd ragd újra a játékot .


*Törlésre használj külső programot , hogy ne maradjanak a rendszeredbe kosza fájlok .

(Ccleaner, Revo Uninstaller, IoBit Uninstaller,...stb .)


---

Vigyázat :

A játék internetes aktiválású , ennek a lehetőségei egy számértékű azaz max 9 lehet !!!

Ha az aktiváló kódot nem fogadja el , akkor a SadGames-t kell a doboz hátoldalán keresni , milyen lehetőségek maradtak .

2015. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocs gondolom már rájöttél hogy nem értek a lovakhoz.


Már értem mi az a shader model. Kösz.


Nos nemtudom pontosan mire gondolsz a konfig szó alatt, de ATI Radeon szériás HD4850 1GB GDDR3 256 bit direct X 10.1 CrossFire X VGA-m van. A dobozán van még ilyen leirás róla, hogy SYSTEM MB:GA-X38-DS4 / CPU:QX9650 / Memory:800Mhz 4GB és a doboz sarkán fel van tüntetve hogy Shader Model 4.1


Megprobálom ujra felrakni az alap drivert, frissítem aztán ujra telepítem a játékot is ahogy irtad.

2015. jún. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!