Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok csinálni a videóimmal?

Mit tudok csinálni a videóimmal?

Figyelt kérdés
Nincs kép, se hang 99 videóimon. Valószínű másoláskor valami történt velük. mov és mp4 kiterjesztésű fájlok. Vlc elkezdi lejátszani de ahogy írtam se kép csak feketeség , se hang. Próbáltam már a file repair, avi repair programokat egyet sikerült helyrehozni az avi repairrel. A file repairrel nem boldogultam. Úgy örülnék ha valaki segítene, mind a kisfiamról van és most elveszett az egész?

2015. jún. 17. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ... én még megpróbálnám, mondjuk letölteni a Freemake Video convertert...


Majd a videót átkonvertálni, valami más formátumba.


Bár, szerintem nem müködne, de amikor ilyen van, jutnak az ilyen "hülye" ötletek az eszembe, és van, amikor beválik. :P


Vagy, esetleg, ha C-n vannak a videók, akkor másolni őket, mondjuk a D-re, és rendszer visszaállítást, ha tudsz.



Őszintén szólva, fogalmam sincs, mi történhetett.


Esetleg, másik videolejátszó programmal próbáltad?

2015. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Másik gépen mi a helyzet, azt is megnézném? Honnan másoltad, ott még tuti jók voltak? Gondolom már nincs meg a régi helyén...

Másik lejátszót is próbálj. KmPlayert 3.0 alatti verziót.

2015. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogy a VLC egyáltalán mit lát a videódból. Egy ilyen fekete videód lejátszása közben ellenőrizhetnéd a videód adatait. Nézet - Lejátszólista - jobb KLIKK a videódra majd - Információk - Kodek itt kell lennie egy videó adatnak és egy audio adatnak.
2015. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

D meghajtón belül másoltam, már sajna nincs meg az eredeti helyén. Amúgy telefonnal készített videók. Kipróbálom majd amit tanácsoltatok. Megnéztem mit lát a vlc. Vannak adatok: videó kodek: h264-mpeg-4 avc (part10) (avc1) hangnál: mpeg aac audio mp4a

Erre voltál kiváncsi? De írja még a nyelvet a frekvenciát meg a felbontást stb.

2015. jún. 17. 22:41
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez reményre ad okot, hiszen a lejátszó egy normál videót lát. Már csak az a kérdés, hogy miért nincs megjelenítés. Első lépcsőben először magát a VLC-ét törölném a gépedről és újra telepíteném. Másik , hogy telepítenék a gépedre egy Avidemuxot is, ami ingyenes videoszerkesztő program.

Majd az Avidemuxban megpróbálnám megnyitni a videódat. Ha ez sikerül akkor nincs nagy gond. Nincs olyan video formátum amit az Avidemux ne tudna megnyitni, úgy hogy kezdheted ezzel is a próbálkozást....

2015. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a videóknak van méretük? Például Total Commanderben azonnal látni a fájlok méretét. Ha nem nullák vannak a fájlok végén akkor az is jó. Mert előfordulhat, hogy bár másoláskor a videó formátuma ugyan át ment de ha nulla a méret az baj( sőt nagy baj!).
2015. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
VAn méretük, igen azt figyeltem. Eddig a km playert próbáltam. Nem ment, marad az a szerkesztő meg a konvertálás. Meglátjuk mi lesz.
2015. jún. 18. 08:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Bármilyen más videót meg tudsz nyitni, ami nem ezek közül van, látszik? Az nem jó jel, hogy az KMP sem vitte.
2015. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen más videók mennek, azokat lejátsza még a windows player is. Se a konvertálás, se a szerkesztő program nem használt. Még annyira emlékszem, hogy mikor másoltam a videókat át kellett nevezni őket mert, ahová másoltam már léteztek ugyanolyan nevű, de más tartalmú videók. És én egyszerre neveztem át az egészet. Lehet ez volt a baj.
2015. jún. 18. 14:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Probáld ezt:


Jobb klik, átnevezés.


A név legvégére viszed az egeret, majd egy space-t nyomsz és oda írod ".mp4" "<- jel nélkül



.mp4


Remélem működni fog.

2015. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!