Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak a windowsal...

Mit csináljak a windowsal (aktiválás)?

Figyelt kérdés

Vettem egy Windows 8.1 pro telepítő kulcsot,telepítésnél állítgatni kellett dolgokat így legalább 6-7 alkalommal beírtam a kódot. Aztán felment de mikor aktiválni akartam ezt írta ki:

Hibakód: 0xC004C008

Az aktiválási kiszolgáló jelentette,hogy a termékkulcs túllépte a felodási korlátját.

Én nem akarok venni ezért még egyet, most mit csináljak?



2015. jún. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet.
2015. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bakker,már vettem :/
2015. jún. 17. 21:53
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Vedd fel a kapcsolatot Microsoft ügyfélszolgálatal ( [link] ), és mond el nekik a storyt, ha van számlád akkor nagy valószinűség szerint lépnek az ügyben, tehát nagy valószinűség szerint kapsz még egy esélyt.


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb próbáld kulcs nélkül telepíteni, majd néhány nap hibátlan működés után aktiválni. Nem kell a legelső másodpercben aktiválni, 30 napod van rá. Telefonon keresd az ügyfélszolgálatot.
2015. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat,megpróbálom. Habár nyoma van,csak nem a Microsoftnál hanem G2A-n vettem. Megy a Pacsi
2015. jún. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!