Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy 2 olyan e-mailt...

Kaptam egy 2 olyan e-mailt ami vírus mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kaptam 2 külön címrül ugyan olyan levelet amit ha megnyitok van egy file amit lekéne töltenem. Természetesen nem töltöttem le de 100% hogy vírus. Most mit tegyek?

2015. jún. 20. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Töröld a levelet ha ez nem jutott eszedbe magadtól.

Akár blokkolhatod is a feladót, de a mai spammerek nem egy címet és domaint használnak, ha egyet letiltasz akkor majd kapsz másik 1000 forrásból.

2015. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszembe jutot hogy törölni kéne... csak valami olyasmire gondoltam hogy vírust vissza küldeni vagy nemtudom. Legyen valami következménye nem csak simán törlöm.
2015. jún. 20. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket általában automatizálva küldik. Nem néz rá senki a profilra, csak a robot teszi a dolgát és emiatt biztos nem fogja senki sem megnyitni a visszadobott leveleket.
2015. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"vissza küldeni..." a Csillagkapuban sikerült eddig egyedül. :)

Ha vissza is küldöd(van cím?), nem fogja megnyitni. Az ismeretlen leveleket egyből törölni kell, mert aztán lesz napi 20 bejövő leveled, mint egy ismerősömnek. Érdemes néha megváltoztatni a leveleződ jelszavát!

2015. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Jelszó változtatás nem szünteti meg az alapproblémát, hogy küldenek a címére vírusos leveleket.
2015. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!