Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7-re egy jó AntiVírus?...

Zolee0212 kérdése:

Windows7-re egy jó AntiVírus? Ami nem csak lassítja a gépet, hanem figyeli mindig a letöltéseimet, és egyáltalán nem lassít, se zavar ha például játszok.

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 19:24
 1/8 Szirty ***** válasza:
Mindegyik lassít és valamilyen szinten zavar és egyik sem biztosít 100% védelmet mondjon bárki bármit is :)
2015. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

ESET Smart Security


Évek óta használom magazinos kódokkal, maximálisan elégedett vagyok vele. Van játékos üzemmódja is, de alapból sem lassít semmit.

2015. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel folyamatosan vizsgál, mindegyik lassít vmit.. én nekem ingyenes avast van, sose volt gondom.
2015. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk attól is függ mit kell lassítania.

Egy 512 MB RAM -al rendelkező P4 -es gép mindegyiktől behal, lehet az akármilyen light -os program.


Egy 8 GB RAM -al és SSD -vel rendelkező Core i5 -ös gépre meg szinte tök mindegy mit raksz. Nem nagyon fogja észrevenni.


Bár ez utóbbi nem mindig igaz. Múltkor tapasztaltam. AMD Phenon II x4 + 4 GB RAM, frissen telepített Windows. Felraktam az Avast Free -t és máris négyszeresére emelkedett a boot ideje. Le is töröltem, és felraktam a ESS -t.

2015. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg proci és winyó időt foglal el a program, addig lassít. Az most mindegy, hogy a felhasználó észre veszi-e vagy sem, az már konfig függő.
2015. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
OK, hogy lassít valamennyire, de a jelenléte nélkül kapott vírusok még jobban fognak lassítani. És ezt sem árt figyelembe venni.
2015. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze, írtam is, hogy használok.
2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lenne még 1 kérdésem, a Malwarbytes antivirust akartam telepiteni, és a végén amikor feltelepülne, előtte abszolút FULL-ba kifagy...Miért van, ujra raktam a gépem, azelőtt rendesen feltelepítettem...free verziot töltöttem
2015. jún. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!