Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom meg a megfelelő...

Hol találom meg a megfelelő drivereket?

Figyelt kérdés

Ősrégi gépet kell felélesztenem.

MS-7060 alaplaphoz kell megfelelő chipset

SIS ac 97 audióhoz kell szintén, a többi megvan. NEten nem találok semmi használhatót, a Realtek ac 97-el nincs hang a gépen.Talán rossza az alaplap chipset.

XP-re kell


2015. jún. 22. 13:57
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
48%

[link]

Ugye nem akarod az elavult oprendszerrel netre kötni!

2015. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erős védelemmel és józan ésszel lehet még használni XP-t.Én is tartok a 7 melett egy XP-t és még mindig nem kaptam semmilyen vírust és nem is fogok.:P
2015. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj az XP netre kötésével, csak ésszel kell használni. Tengor csak szeretne neked újabb oprendszert eladni...
2015. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Semmi változás, hang nincs , minden más jó.

A tesztek szerint a hangkártya jól működik, még a azt is érzékeli ha a mikrofonba beszélek, le is játsssssza de nem küld hangot.Valami megoldás?LEhet a windows a hibás vagy ez baromság?

2015. jún. 22. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is jártam így.Muszály volt olyan programhoz nyulni amit én nem szeretek.Keress rá Driver Booster.Frissítsd vele a hangkártya drivert aztán töröld ki a programot.De mást ne frissíts vele mert több kárt okozna mint hasznot.
2015. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tengor ***** válasza:

Hova nem küld hangot?

#3, szerinted ha az MS termékének értékesítésével foglalkoznék, akkor itt osztanám az észt? Ugyan már! A másik, hogy ha feltűnt, a nyílt forráskódú oprendszereket is szoktam ajánlani, amik ingyen használhatóak. Innentől milyen eladásról beszélünk?

Ahogy kopott fékbetéttel sem kellene autózni, max a saját portádon, úgy elavult oprendszerrel sem kellene kimenni a nagyvilágba.

2015. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tengor ***** válasza:
Mindegy, hogy előre v. hátra dugod? Nincs lenémítva?
2015. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sztereó fülhallgató van csatlakoztatva, de nincs hang.

Van rá lehetőség hogy letöltöm a windows 7-et és cd nélkül telepítem??Mármint futtatom windows xp alatt és feltelepítem az xp törlésével.

Az xp rendszerindító cd-t kér....

2015. jún. 22. 15:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenki használjon saját felelösségre elavult rendszert.Maradva ennél a fékbetétes példánál.Venni kell egy újat.De pl. ahoz a típushoz csak ez a fajta van mert régi az autó.De ha valaki ennél az autónál marad nem lesz klíma,légzsák és újabb tipusú fékbetétt sem.A sebessége nem olyan mint az új-é.Ezért ha szeretné használni az újabb fékbetétt és a többi extrát új autót kell vennie ami nem olcsó.Ha nem vesz újat meg kell elégednie azzal a sebességel amit teljesít és az extrákat ell kell felejteni...
2015. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

USB telepítőt könnyen lehet csinálni a Win 7 telepítőjéből. Arra készülj, hogy Win 7 driver nincs, a Vistás meg vagy jó lesz vagy se...

A letöltött verziót 30 napig használhatod jogszerűen.

2015. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!