Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdvözlet! Sims 3 problémám...

Enrathol kérdése:

Üdvözlet! Sims 3 problémám lenne: nem tudom feltelepíteni a grafikai és a skin modokat, hiába teszem fel őket a leírások szerint nem is veszi őket észre betöltés után. Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"Sims 3 grafikai és skin mod" :'D :'D :'D

Na, ilyet se hallottam még. :D A HQ modra gondolsz, ami megnöveli a sim textúrák felbontását? Egyszerűen felül kell írni egy fájlt a játék mappájában. De azt nem a játéknak, hanem neked kell észrevenni... szóval nem erre gondolsz... Akkor az egyedi tartalmakra, .package formátum? :D

[link]

Itt van egy leírás, lehet olyat találtál, ami már elavult.

2015. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Texture Replacement típusú packege fájlok nem akarnak működni, verziószámtól függetlenül.
2015. jún. 28. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom bugosak, olvastam már olyan egyedi tartalmakról. Én inkább úgy szabadultam meg a base ruháktól, hajaktól, hogy kerestem olyan modot ami eltakarja őket, úgyis csak cc-ket használok. :D
2015. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat. A lehető legtöbb texture mod, akkor bugos, szerintem nálam lesz a baj.
2015. jún. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!