Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet működésre bírni...

Colka2 kérdése:

Hogy lehet működésre bírni windows 7 alatt egy csak win 98-tól vista-ig támogatott illesztőprogramú hangkártyát?

Figyelt kérdés

A kérdéses hangkártya egy Hercules Digifire 7.1.


Próbáltam vista módba futtatni a telepítőjét, ami végezte is a dolgát, viszont a win7 megmakacsolta magát, és telepítés után 10-es kóddal nem vot hajlandó elindítani a hangkártyát.


Oprendszer: Win 7 Ultimate 32 bit



2015. júl. 3. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A többi driver müködik tökéletesen?Van egy modszer amit nagyon nem szeretek.Keress rá Driver Genius.Majd frissítsd vele a hangkártya drivert és töröld ki a progmramot.Más ne frissíts vele.Ha az se talált akkor valószínűleg a hang miatt vissza kell állnod a Vistára.Az SP2 már elég jó.2017-ig van támogatás a Business verzióra.
2015. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Elvileg az XP és a Vista drivernek mennie kellene Win7-en is.


Ha másképp nem megy próbáld INF filés telepités (Ha van inf kiterjesztésű filéd). Illesztőprogram frissitése gombbal (Eszközkezelő - Adott Eszköz tulajdonságaiban) és be kell neki tallózni az INF filét.


Esetleg megpróbálhatod a driver keresés hardverazonositó alapján : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Ha megadod a hardverazonositót megnézem mit lehet tenni az ügyben.


Sok sikert.

üdv.

2015. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy CMI hangkártyát sikerült úgy működésre bírni hogy a telepítés előtt egy verziószámmal korábbi kompatibilitási módot állítottam be az összes drivernek. De így is voltak utána hibák, úgyhogy megvártam a stabil Windows 7 drivert és addig alaplapit használtam.
2017. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!