Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8-cal előretelepítet...

A Windows 8-cal előretelepített laptopomon, ha frissítek 8.1-re, akkor egy csomó dolog nem, vagy hibásan működik. Hogy lehet letiltani a frissítést, hogy ne értesítsen folyton?

Figyelt kérdés
Pl. : a webkamera felcseréli a bal és jobb oldalt 8.1-en, továbbá a telefonomat nem ismeri fel USB kábelen keresztül. Ezek a sima 8-on simán mennek.
2015. júl. 8. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A frissítés kikapcsolásához:

1. Megkeresed a Windows Update programot

2. Beállítások módosítása

3. Fontos frissítéseknél kiválasztod, hogy "Soha ne keressen frissítéseket (nem ajánlott)"

2015. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más megoldás nincs, mert azért hasznos a Windows Update a biztonsági frissítésekhez?
2015. júl. 8. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan azt tudom leírni, csak akkor más a vége:

1. Megkeresed a Windows Update programot

2. Beállítások módosítása

3. Fontos frissítéseknél kiválasztod, hogy "Frissítések keresése, de én döntöm el, hogy letöltöm és telepítem-e azokat"

2015. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!