Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudok megfelelő Drivert/Sz...

Hol tudok megfelelő Drivert/Szoftver letölteni a vga-hoz?

Figyelt kérdés
Van egy r7 250x-em, legutóbb mikor friss Drivert kerestem hozzá akkor ezt dobta ki: AMD Radeon™ R7 200 Series Graphics, most meg ezt: AMD Radeon™ R7 300 Series Graphics. Oké.. mondom kiválasztom melyik rendszerre és pontosan melyik vga-ra kell, ott meg csak ezt adja be: [link] És akárhogy nézem nincs 250x-hez azaz a 200-as szériához driver, mint anno, pár hete.. de még a HD7770-hez sem látok! Valaki segítene h ilyenkor mi van? :) Ez az amd hivatalos oldala..

#VGA #driver #AMD HIVATALOS
2015. júl. 9. 07:33
 1/3 Brenya ***** válasza:
Ez a driver való hozzá(ha a "Suported Products"-ra kattintasz megjelenik a támogatottak között).
2015. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet idegen! :D
2015. júl. 9. 09:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami akkor sem jó! Egyébként sejtettem is, -mi az hogy AMD Radeon™ R7 300 Series Graphics? Mért lett így egybe foglalva az egész? R7 250x-el vagy az R7 260x-el mi van? Már nem létező tárgyak, vagy mi? :D A lényeg a következő: Ugye kaptam egy hasznos választ! Amit követve, le is szedtem a legfrissebb AMD drivert. De a leírásban csak megemlítik hogy hát igen, kompatibilis az R7 200-as szériával.. Oké, feltelepítettem, az előzőt tökéletesen eltávolítottam, és mondom kíváncsiságból megnézek pár játékot amik előtte tökéletesen futottak (1920-ban) Wolfenstein: The Old Blood, Black Flag, stb, De villog a kép ha mozgatom az egeret! Zöld, piros mindenféle foltok jelennek meg pár másodpercre ilyesmi, De amikor a frissítések így jelentek meg a keresőben és az oldalon is: AMD Radeon™ R7 200 Series Graphics akkor sosem volt gond, úgy érzem itt a 200-as szériát valahogy nagyon elhanyagolták, főleg ami a játékokat illeti! Szóval kénytelen vagyok visszatelepíteni a régi' drivert. A 200-as szériára készült 15.5-ös Bétát. Aki tud valami infót annak várom a válaszát! Üdv. Hozzáteszem sosem találkoztam még hasonló jelenséggel!
2015. júl. 9. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!