Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt valaki aki PROFI...

Van itt valaki aki PROFI Photoshoppos?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akiknek ez a szakmája, egesz életukben ezt csináták,Lenne egy két kérdésem ha szabad.

Köszönöm!


2015. júl. 15. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Biztosan van, de miből gondolod, hogy mi, nem profik nem tudjuk megválaszolni a bizonyára nagyon specifikus kérdéseid?

G.

2015. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy ti megtudjatok e , azt tudom h egy profi photoshoppos biztos h megtudja:)
2015. júl. 15. 16:28
 3/15 anonim válasza:
en ertek a ps-hez, de nem vagyok profi, csak hobbiszinten. attol meg tedd fel, htha tudnank mi is valaszolni:D
2015. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hééé! Hahó ! Van itt végre már egy photoshoppos, ha igen akkor jó lenne ha jelentkezne mert soha nem fogjuk megtudni a kérdést...

Én már láttam olyan programot egyébként...nem rosz programocska...

2015. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugye tudod, hogy ha nem vagy hajlandó kiírni a kérdésed, az nagyban csökkenti annak lehetőségét, hogy választ is fogsz kapni?

G.

2015. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azért nem akartam kiirni a kerdest mert egyzser mar feltettem de nem kaptam ra kielegito valaszt és ha kiirom meg1x akkor elkjezdtek lehurrogni stb .namind 1 mondjhatjatok h hulyevagyok nem zavar.

szoval a kerdes az hogy hogyan lehet ilyenbol:


[link]


ilyet:

[link]


Vannak videok az interneten de abba csak csinaljak es nem magyarazzakl el meg semmi annyit csinalnak h a szintekkel valamit varialnak de az nem minden esetben mukodik.

Azert kerdeztem h profi photoshoppos mert o biztos tudja h hogyan kell.

2015. júl. 17. 10:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Na végre már tudjuk a kérdést, huh...
2015. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na, csak 2 napig tartott kinyögni, hogy mit is szeretnél. Bár nem vagyok profi, azért bátorkodom ajánlani az "Adjustments" fület.

G.

2015. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sok segitseg volt g. ....-.-
2015. júl. 18. 10:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Van rajt kb. összesen 12 lehetőség. Mennyi azt végigzongorázni, 5 perc?

G.

2015. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!