Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Heartstone paklinyitási...

Heartstone paklinyitási szerencsém növelése?

Figyelt kérdés
Sziasztok.a beta óta játszom a heartstone-val és nagyon sok paklit nyitottam már de eddig 13 epic jött és 1 legendary se O.o!esetleg van olyan aki hasonlóan balszerencsés ebben a játékban?Ha igen akkor ezzel lehet valamit kezdeni?Ha esetleg arénázom és ott kapok paklit az "szerencsésebb?"

2015. júl. 18. 16:49
 1/4 anonim válasza:

Nem lehet sehogy növelni a szerencsét.

Az aréna is csak akkor éri meg ha tudod hogy miket válassz, és nyersz vagy 12-t hogy kapj egy csomó lootot.

De azt mondjuk nem értem h ha a béta óta játszol csak ennyi jó lapot szereztél. Én kb akkor kezdtem el HS-ezni amikar a BRM utcsó 2 szárnya nyílt meg, még is 16 epicet és 4 legendaryt bontottam amik közül az egyik arany.

2015. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig csak 1 rare-t nyitok és 4 commont:/De köszi a válaszod!tudom hogy nem lehet növelni a szerencsét csak már végső elkeseredésemben írtam ki ezt a kérdést:(
2015. júl. 23. 17:42
 3/4 anonim válasza:
Talán az új pakkokkal nagyobb szerencséd lessz ;)
2015. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reméljük!:D
2015. júl. 23. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!