Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » G2A.com oldal mennyire megbízh...

G2A.com oldal mennyire megbízható? Nyugodtan lehet onnan vásárolni?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: a select your location-nél mi az a VAT? Illetve mira utal a "VAT registered" és "no VAT registered", mit jelent ez?

2015. júl. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az az áfa, magyarországon 27% ugyebár. És ez egy aukciós oldal, biztos vannak nem megbízható eladók is, olyantól érdemes venni akinek sok eladás és jó értékelése van, vagy használd +1 euróért a g2a shieldet, ahol távsegítséggel figyeli g2a-s emberke, hogy sikerül-e aktiválni a termékkulcsot (rögtön intézkedik ha hibás lenne).
2015. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ. De mi történik ha a location-t átállítom olyanra, ahol 0% VAT van?
2015. júl. 18. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában semmi, én is mindig 0-ra teszem.
2015. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A NAVnak kéne intézkednie, relatív kevés az esély, hogy pont nálad veszik észre egy számlaellenőrzéskor. De ez idei EU törvény, hogy minden netes rendelésnél a tartózkodási ország áfáját kell fizetni vagy micsoda (nem jut eszembe a szebbik megfogalmazás).
2015. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Még egy kérdés: ezen az oldalon lehet PayPal-on keresztül fizetni?
2015. júl. 19. 15:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Nocsak... valaki jelentette a válaszom. Biztosan a kedves kis idegbeteg kocka barátunk. Akinek nem tetszik a kérdés, de mégis válaszol. GRAT... gyökér...
2015. aug. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!