Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ahogy csöpögtetik az újabbnál...

Ahogy csöpögtetik az újabbnál újabb információkat a Windows 10-ről, nekem egyre inkább nem szimpatikus. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokszor az előre beharangozott infók, és vélemények, köszönő viszonyban sincsenek a személyes tapasztalattal.

Ki kell próbálni, és aztán lehet véleményezni !

2015. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Win8 is egy kalap gané volt a megjelenésekor, mára már egészen kikupálódott,
2015. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alapján amit olvastam tulajdonképpen egy jobb win7, más kezelőfelülettel(az "új" designt nem mondanám feltétlenül előrelépésnek, nekem személy szerint nem tetszik, de ezt leszámítva kb minden jobb, illetve több). Ha mellé még stabil is, és fut rajta minden, ami 7 alatt ment, akkor semmi okunk nem lehet panaszkodni.


Persze ahogy írta az első válaszoló, személyesen kell kipróbálni, a legrosszabb ami történhet, hogy visszarakod az előzőt.

2015. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!