Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem fel az...

Hogyan telepítsem fel az Adobe Flashplayert, ha a Mozilla nem engedélyezi?

Figyelt kérdés

Próbáltam többször is feltelepíteni, de nem engedélyezte. Kiírta, hogy a nem lehetséges, mert a Mozilla nem engedi.


Valójában nem szeretném letörölni a Mozillát, inkább csak azt szeretném, hogy a Mozilla letörlése nélkül is fel tudjam telepíteni az Adobe Flashplayert.


Illetve az is lehet, hogy rossz oldalról töltöttem le a flashplayert, ezért ha tudtok, akkor kérem linkeljetek egy oldalt, ahonnét le tudom tölteni őket.


2015. júl. 21. 10:54
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Adobe Flashplayer:

[link]

(középen az "Optional offer"-nél vedd ki a pipát, majd jobbra lent "Install now")

2015. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam "Optional offer"-t, viszont így is sikerült feltelepíteni, mert találtam a neten olyat, amit a Mozilla is engedélyez. Viszont még így is van egy probléma. Hiába telepítettem föl, a legtöbb GYK-s hirdetés nem jön be (azt írja hogy bővítmény szükséges), illetve a legtöbb játék, és néhány videó sem. Milyen adobe bővítmények kellenek ahhoz, hogy normálisan mindent meg tudjon jeleníteni a gép?


Eddig csak a flashplayert töltöttem le.

2015. júl. 21. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Menü>Kiegészítők>Bővítmények

Itt legfelül van olyan, hogy bővítmények frissítésének ellenőrzése.

Valószínűleg a Java-t, meg a Flash Playert fogja kidobni, hogy elavultak.


Azért lett most letiltva, mert nemrég volt egy hackeres botrány, aminek során súlyos sebezhetőségek kerültek ki a Flash Playerből. Emiatt csak a legújabb verziót engedi úgy, hogy "Mindig aktiválva".

[link]

[link]

2015. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Menü>Kiegészítők>Bővítmények"


A probléma ott kezdődik, hogy nem találom a menüt. Egyáltalán hol keressem?

2015. júl. 21. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
ctrl+shift+A
2015. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!