Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube korlátozott mód...

Youtube korlátozott mód kikapcsolása?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán lefrissítettem a számítógépemet Windows 10-re. De viszont van egy kis probléma. A Microsoft Edge böngészőben nem tudom a Youtube videók alatt kikapcsolni a korlátozott módot. Hiába megyek rá a kikapcsolás ikonra, és megyek rá a mentésre, nem menti el, és továbbra is bekapcsolva lesz a korlátozott mód. Valakinek van valami ötlete?

2015. júl. 29. 12:41
1 2
 1/15 Corvin Ákos válasza:
Nekem ugyanez a problémám, de szerintem nem a böngészővel van a gond, mivel a Chrome is ezt csinálja.
2015. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Chrome-on nekem működik!
2015. júl. 30. 12:46
 3/15 Corvin Ákos válasza:
Igen mostmár nekem is működik chromeon, biztos csak átmeneti volt nekem. Amúgy gondolom hamarosan kijavítják ezt is.
2015. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is nagyon bízom benne!
2015. júl. 30. 21:45
 5/15 Imperialist válasza:
NEKEM MEG NEEEM!Hiába szedek le akármi ........akkor is úgy marad.
2015. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Srácok :DDD

Lépjetek be youtube fiókotokba, görgessetek a youtube-n a legaljára, és ott korlátozott mód kikapcsolása vagyis lent a 3. a sorban off, v ki :D

2015. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem működött. Ma megpróbálom tisztán felrakni a Windows 10-et. Ha működött szólok!
2015. aug. 4. 07:31
 8/15 anonim válasza:
Ember az a korlátozott mód műkodnie kell ha kikapcsolod, és elmented :P Csak lépj be youtube fiókba ;)
2015. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Corvin Ákos válasza:
Hiába kapcsolom ki ,mivel azonnal visszakapcsol (Windows 10-zel is)
2015. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ki kell lépni abbol a "Családból" amit mindig feldob. itt a videó, hogy hogyan: https://www.youtube.com/watch?v=uJrYQc6CERg
2015. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!