Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-nél meddig tart,...

Windows 10-nél meddig tart, amíg küldik az értesítést?

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdtem a Win 10-re frissítést. Küldték az e-mailt, de azóta semmi, nem frissíti magát. Mi a teendő?

2015. aug. 2. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én már a legelején jelentkeztem, az itthoni gépen se e-mail, semmi.

A munkahelyin, meg az összesre megjött már a frissítés és telepíthető már, de várok az Augusztus 10 körüli 2 GB-os frissítésre.

2015. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem jó a tool, mert nem fogja aktiválni a win10-ed.

Csak az a frissítés jó, amit a saját gépeden a windows update felajánl. A tool-al letöltött win aktivációs kódot fog kérni, igaz ki lehet hagyni, de akkor egy aktiválatlan rendszert kapsz, amihez nem játrnak a frissítések.

Aktivátorram, meg nem érdemes aktiválni, mert minden frissítésnél ki fogja lőni az aktivátort.

2015. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a tool-lal aktiváltam, és igaz, hogy kért telepítőkódot, de a frissítéses részét nem értem. Problémamentesen kapom hozzá a frissítéseket is el is fogadta a régi szériaszámomat.
2015. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem olvastam végig, "ha nem aktiválom".
2015. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Futtass egy parancssort rendszergazdaként.

A felugró ablakba írd: slmgr/xpr

Itt megmutatja a tényleges aktiválás minőségét, tartamát.

2015. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj.

2015. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ok, de ez most mivel lett aktiválva?
2015. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak win 7-es frissitéseket ajánl föl
2015. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nekem csak win 7-es frissitéseket ajánl föl"


Mert fel kell rá iratkozni:


1., Ellenőrizzük, hogy települtek-e már a gépünkre a szükséges frissítések. Navigáljunk a Vezérlőpult / Windows Update / Frissítési előzmények megjelenítése oldalra, majd a listában keressük a következő frissítéseket:


Windows 7 esetén: KB3035583 és KB2952664

Windows 8 esetén: KB3035583 és KB2976978


Ha nem találjuk a listában a fentieket, akkor kattintsunk Windows Update-en a Frissítések keresése opcióra, majd telepítsük őket. Ezek nélkül a frissítések nélkül ne is folytassuk, mert nem fog menni! Ha megvannak afrissítések:


Töltsük le a következőt:

[link]


Kattintsunk jobb gombbal a letöltött fájlra és válasszuk a Futtatás rendszergazdaként lehetőséget.

A program 4 lehetőséget ajánl fel: az elsővel a frissítések állapotát ellenőrizhetjük, a másik három, különböző módszerekkel próbálja megoldani a problémát. Először próbájuk az első módszert futtatni a 2-es, majd az ENTER billentyű lenyomásával. Ha ez a módszer beválik, akkor egyből megjelenik az ikon és kiléphetünk a programból. Ha nem, akkor folytassuk a következővel

2015. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!