Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem magyar a felirat,...

Miért nem magyar a felirat, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy (mkv)videót, és hozzá egy (ass)feliratott, de ahonnan letöltöttem kaptam hozzá pillanat képeket is amin magyarul vannak a feliratok.

Mint mindig a FormatFactory -val ilesztem rá a feliratott, de ahogy készen lettem vele, lejátszom a videót, és ANGOL felirat megy végig rajta.

Megnéztem azt az ass fájlt, úgy hogy megnyitottam a jegyzettömben és ott, magyrul voltak a feliratok, megpróbáltam máshonnan le tölteni a feliratott (szintén magyarul), de mindegyik angolul van.

Miért va ez???

Mit kellene tennem hogy magyarul legyen???


2015. aug. 2. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán az mkv csomagban is van egy felirat és azzal akad össze a FormatFactory.
2015. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ez alatt azt érted hogy nyissam meg azt az mkv fájlt és játszam le(és ott nézzem meg hogy van -e felirat), már megtettem és nincs rajta semmi. Csak a videó meg a szinkron.
2015. aug. 2. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindig indul el automatikusan.. neked kell elindítani az mkv fájlba levő feliratot miközben megy a videó
2015. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És azt hogyan is kellene tennem? -.-'
2015. aug. 2. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
jobbgomb felirat,feliratsáv
2015. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!