Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a sony vegast?

Figyelt kérdés
Egy ilyen hibát ír ki: "Setup has detected that another program requires the computer to reboot." A Microsoft oldalán van egy hasonló megoldás, csak más programhoz. azt megcsináljam? link: [link]

2015. aug. 2. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Letöröltem a PendingFileRenameOperations-t, amit a Microsoft írt, de nem történt változás.
2015. aug. 2. 11:30
 2/6 Mr. V. ***** válasza:
Ilyennel még nem találkoztam, de próbálkozz talán csökkentett módban indított win-nel, hátha úgy engedi.
2015. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A telepítő azt észlelte, hogy egy másik program megköveteli a számítógép újraindítását.Az nem lehet,hogy rosszat töltöttél le?Lehet virusos és azért nem engedte
2015. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amúgy a válasz benne van a hibaüzenetben:A telepítő azt észlelte, hogy egy másik program megköveteli a számítógép újraindítását.Akkor ebből az jön ki,hogy egy másik program miatt nem tudod feltelepiteni.
2015. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segíségeteket, nem vírus, vagy hasonló, legalábbis szerintem, mivel már megoldódott. A probléma szerintem nagyon egyszerű volt, már rájöttem, és aki szintén ebbe a hibába ütközne annak leírom: nekem csak frissíteni kellet az összes Windows frissítést. :)
2015. aug. 14. 19:50
 6/6 anonim válasza:
Vagy Windows csere :D
2015. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!