Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges ez lolba?

Lehetséges ez lolba?

Figyelt kérdés
Sziasztok annyit szeretnék kérdezni hogy lehetséges e az hogy a Kalista Q-ja 300 at sebez 3-mas szinten aztán 4-es szinten két killel a csávó meg tudta venni a Kn kardottés így 400 százat sebzett csak a Q jával.Ezt próbáltam szimulálni nagyobb szinte kn karddal és felkerekítve tudtam sebezni vele 280 at(Igen a Q-t húztam).Maga az item megszerzése is elég rizikós (hiba az a két kill) zavartalan farmolással.De ő nem tudott tökéletesen farmolni.Lehetséges ez?
2015. aug. 8. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Q-ját magyarul a dárdáját egyszerre használta az E betűjével ami kihúzza ugye a dárdákat és így többet sebez ugye és így egyesíti a 2sebzést. Szerintem így jön ki a 300 de nekem nagyon gyanús 3as szinten még így is.
2015. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem huzta ki 300 hp volt és egy dárda eltalált és meghaltam
2015. aug. 8. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!