Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nek mekkora helyet...

Windows 7-nek mekkora helyet adjak meg, többi lent? És ti mennyi helyet adok meg, a Windows 7-nek?

Figyelt kérdés

Van egy belső merevlemezem 1TB mekkora helyet adjak meg,a Windows 7 home prémiumnak?

Van egy külső merevlemezem 1TB ara szokok le tölteni zenét filmet stb.

Sokat szokok letölteni.



2015. aug. 8. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, nálam pl. csak 54,5 gb van a Windowsnak fenntartva.
2015. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk jóval kevesebb helyem van, mint neked.
2015. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 44 van most, és 13gb szabad hely. Persze én mindent a d:-re rakok, ill. rendszeresen karbantartom a rendszer partíciót. 60 szerintem elég lesz, ha minden programot egy másik partícióra raksz, ami engedi.
2015. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
292GB-ot adtam a C meghajtónak, többi meg a lomos, ugye mindent a C-re telepítek
2015. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire használod a számítógépet. Vegyünk pl. engem. Én sokat játszom nagy kiterjedésű játékokkal, így nem spóroltam a rendszerpartíció méretével. 200 GB-ot adtam neki. Így van bőven hely a programoknak, játékoknak, frissítéseknek stb.


ha csak netezésre használod a gépet, akkor is adj neki legalább 100 GB-ot, hogy azért legyen bőven hely.

2015. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam 60GB van, de nem játszom. Amúgy 1TB esetén adj akkor neki 100GB-ot.
2015. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Haverom azt mondta nekem,hogy felesleges nekem meg felezni a 1TB mert ott van a külső 1TB is,ara rakom úgy is a filmeket zenéket stb.

Mindig a gépen használom a külső merevlemezt.

Játszani nem szokok.

De szerintem 1TB felesleges a Windowsnak szerintetek?

Néha meg úgy is ki írom a zenéket CD-re filmeket DVD-re,vagy szerintetek még vegyek 1TB és még 500 GB?

2015. aug. 8. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam most Windows 10 + driverek + telepített programok 27,7 GB-t foglalnak.
2015. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mindig 100GB-t adtam a Windows-nak és a maradékból készült partícióra telepítettem játékokat, nagyobb programokat.


De mióta SSD-m van, ez megszűnt.

2015. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

100GB fogok meg adni a rendszernek.


Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!