Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges (s ha igen, hogy?...

Lehetséges (s ha igen, hogy? ) virtuális, parancsikon szerü mappát csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy hordozható adat tároló, ami teli van zenével, de viszont én az használnom kell más eszközben, de ugyan akkor laptopon kellene egy mappa, de a teljes zenék nélkül, csak úgy parancs ikon szerüen, amin ha kell, adhatok egy keresést, hogy adja ki pontosan melyik mappában van a keresett szám az adathordozón. Előre is köszönöm!
2015. aug. 8. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt a problémát úgy oldanám meg, hogy készítenék az adathordozón tárolt fájlokról (esetben zenékről) egy adatbázist, és ha keresni szeretnék rajta, akkor csak rászűrök.


De ez csak én vagyok. Lehet, hogy jön valaki és javasol neked olyan megoldást, ami nem ennyire körülményes. Én még nem találkoztam ilyennel. (ez nem jelenti azt, hogy nem lehet)

2015. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Én is gondoltam erre, csak nekem egyszerübb lenne egy ilyen virtuális mappa szerüség, TC-be csak Alt+F7 És meg is van :)
2015. aug. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!