Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Media Player, teljes képernyős...

Media Player, teljes képernyős megjelenítési probléma- mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Eleddig semmiféle gondom nem volt, de pár napja azt vettem észre, hogy pl. az EuroSport Player MPlayer alapú szolgáltatásánál (amit szintén régóta használtam gond nélkül), és egyéb, Media Playeres beágyazásoknál nem tudom teljes képernyőre rakni az adást. Dupla kattintásra nem reagál, s az egér jobb gombját használva sem jön elő a korábban gond nélkül feltűnő beállítások menü, ahol kiválaszthatnám a teljes képernyős módot, etc.

IE-ben, Ffoxban, Operában sem megy.


Régóta fenn van a K-Lite Pack, ffdshow, stb., de mint írtam, egyik pillanatról a másikra merült fel a gond, abszolút nincs tippem.


Valami ötlet?


2010. márc. 9. 00:17
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:
Próbáld ALT+Enter -el ha erre sem reagál, akkor vírusirtás, esélyes hogy megnyertél valami kis mocskot. Ha erre reagál, akkor csak frissítsd a codec csomagod :) Abból is "elveszhettek" file-ok :)
2010. márc. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jas0nx ***** válasza:
én még esetleg tudom javasolni h a vga drivered is frissísd ujjabbra!
2010. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!