Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 - téma szerkesztése?

Windows 10 - téma szerkesztése?

Figyelt kérdés

A Windows 10-en van olyan lehetőség, mint a Windows 7-en volt, hogy a letöltött témákat személyre lehetett szabni (kiválasztani a nekünk tetsző képeket)?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 18. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gépházban meg tudod választani a téma színét, hátterét, bejelentkező képernyőt és hamarosan a fejlécek színét is.
2015. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hamarosan a fejlécek színét? Hol írják első válaszoló? Remélem igaz,mert nem ártana..
2015. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

10525-ös build újdonságai közül az egyik! :)


"Frissített színválaszték: A Gépház > Személyre szabás > Színek útvonalon találjuk az újdonságot ami végre színt hoz az ablakok fejlécére is!"


Dirtywindows-on megtalálod, belinkelni nem engedte.

2015. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
amúgy én már a használata második napján megcsináltam színessé
2015. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így meg tudod változtatni a fejlécet, amíg nem építik be a lehetőséget.


Mivel linket nem enged, "ablakkeret átszínezése windows 10 ben" erre googlezz rá, és az első DirtyWindows találatban ott a megoldás! :)

2015. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Köszi,ezt a témás dolgot láttam már,de kissé búgós az, inaktív ablakok címsorát fehér/szürkén emeli ki,csúnya.

Megvárom míg jön az az újdonság :)

2015. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de én ezt egy kicsit másképp értettem. Én arra gondoltam, hogy az olyan témákat személyre lehet-e szabni, amiket a Microsoft oldaláról töltöttem le. Személyre szabáson belül arra gondoltam, hogy például meg lehet-e változtatni a képek közötti váltás időtartalmát, vagy hogy ki lehet-e választani, hogy melyik képeket váltsa (mert vannak olyan képek a témában, melyek nem tetszenek). Az utóbbira egy példa a Windows 7-ből ( [link]


Az eddigi válaszokat köszönöm, és a továbbiakat pedig előre is :)

2015. aug. 19. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

Nálam nem bugos, az inaktív ablakok fejléce is ugyanazt a színt viseli, mint az aktívoké.

2015. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Külföldi fórumon is szóltak már,hogy hibádzik az a téma.Illetve eddig minden gépen amin találkoztam vele (családon belül is) mind selejt téma.

Lehet nem érted mire gondolok.Mindegy,úgyis megcsinálják,hogy alapból lehessen színt adni ennek a csúf vakító fehérnek :)

2015. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erről van szó,így már érthető :)


[link]

2015. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!