Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A wine programot szeretném...

Anti22 kérdése:

A wine programot szeretném fel rakni ubuntu 11.10 re de a software center állandóan azt irha ki hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot mikor van netem most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ubuntun. Én újra telepítettem
2015. aug. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a szoftvertár már nem elérhető, a 11.10 nagyon régi. Talán valami archívumot be lehetne tenni a szoftverforrások közé, de a rendesebb megoldás tényleg az, ha telepítesz egy naprakész változatot. Borítékolom, hogy a Unity felület neked se lesz a szíved csücske, esetleg rögtön választhatsz Xubuntut.
2015. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi baj a Unity-vel?
2015. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó fel rakhatok más csak akkor olyan kéne ami megy egy mobil intel celeron 2 ghz - s 512 mb ram és támogatja az usb - s eszközre való telepítést mert a belső winyója tönkre ment. A jelenlegi tárolóm mérete 8 gb :D nem túl nagy tudom.
2015. aug. 20. 10:21
 5/8 tabaki ***** válasza:

@#3:

Semmi különösebb, csak a leginkább jellemző oldalsávja nekem nagyon nem jött be. Rengeteg apró programom van, és kilométereket kellett föl-alá lifteznem rajta. Raktam rá Gnome Classicot, abban a pillanatban helyreállt a világ rendje. Néha visszaváltok, és próbálkozom vele egy ideig, de a szolgálatkészen és halál fölöslegesen előugráló oldalmenütől előbb-utóbb mindig görcsbe áll a gyomrom.

2015. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Rég használtam Linuxot, lehet, hogy akkor még Ubuntuban is Gnome volt alapból. Unityben nem lehet OS X-hez hasonlóan testre szabni az indítósávot?
2015. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:

@#6:

Életemben sem szabtam még testre OS X-es indítósávot, még az is lehet, hogy de. Mindenesetre egyszerű próbálgatással több dologra rájöttem, de semmi olyanra, amitől kényelmesebbnek találtam volna. Lehet, hogy csak a türelmem fogyott el a kelleténél előbb, de akkor és ott annyira elegem lett belőle, hogy azóta se jártam utána, miben lenne jobb, mint a Gnome, KDE, XFCE, LXDE, meg a többi, amelyekben eget vívó új találmányok nélkül csak minden klappol.

2015. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

@#8:

Fura humorod van.

2015. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!