Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyenre csinálta a...

Miért ilyenre csinálta a videót a Sony Vegas 10?

Figyelt kérdés

Dalszöveges videót készítettem,nagyjából 3 perceset természetesen felirattal,effektekkel,képpel,tehát ami kell.

.avi-ba mentettem,HD minőségben,és 1 óra 30 percet renderelt...és végül 22 GB-s lett.(Ez nem sok egy 3 perces videónak?...)

Amikor megnyitottam,(KMPlayer-t használok)hogy megnézzem a kész munkát,totális katasztrófa fogadott:a zene hol szól,hol nem,az effektek elcsúsztak,a feliratok hiányosak,az egész akadozik stb...

Ez az első munkám a Vegas-szal,úgyhogy könnyen meglehet,hogy elrontottam valamit.Ha valaki tudna segíteni,azt nagyon megköszönném!


2015. aug. 23. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom rendes kodeket és bitratet kell neki választani, mert különben ennyire nevetséges lesz
2015. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felteszem a videóval nincs semmi gond, csak a géped nem bírja feldolgozni a másodpercenkénti ~122mb adatot(ha pont 3 perc, és pont 22gb), megjegyzem ez nem nagy meglepetés, egy átlagos hdd nem tud ilyen gyorsan olvasni, ha ssd d van, akkor sem vennék rá mérget, hogy probléma nélkül le tudnád játszani.


Utólag már nem érdemes vegasban szarakodni vele meglátásom szerint, egyszerűbb, ha másik programban konvertálod(normális tömörítés mellett), hamarabb végezne.

2015. aug. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 persze ott van mondjuk az ffmpeg, de én azért adnék egy esélyt a vegasnak is rendes beállítással, merthogy lehet benne ilyet is
2015. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Használj normális render presetet.


MainConcept AVC/AAC (*.mp4;*.avc) -> Internet HD 720p (vagy 1080p) - ha a videód felbontása illik hozzá. Egyébként Customize Template-en belül állítsd a videó felbontását a projekted méretéhez. A forrásfájljaidtól függően normális eredményt kell, hogy produkáljon.

2015. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos volt,hogy sikerüljön,úgyhogy köszi szépen,mindenkinek megy a zöld pacsi.
2015. aug. 24. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!