Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akkor most már nincs ez a...

Noresz97 kérdése:

Akkor most már nincs ez a program a gépemen? Többi lent!

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy magyarítást ami végül nem működött és újra kellett telepítenem emiatt a játékot.

A játék elindult miután újra telepítettem de a magyarítás bent maradt a programok telepítése és törlése menüben és egyszerűen nem tudtam letörölni mert ezt írta ki amikor töröltem volna: "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes." Meguntam és kiszedtem úgy, hogy a ccleanerben a bejegyzés törlése menü pontra kattintottam ami nem törli a teljes programot vagy mi viszont, ha úgy vesszük kézileg letöröltem a fájlt mert a játékot letöröltem mappástól ahova a modot is telepítettem régebben.

Szóval akkor rajta van a mod a gépemen vagy nincs?

Sajna bármilyen furcsán is hangzik de az egész nyáron ezen aggódtam. :/



2015. aug. 23. 03:19
1 2 3
 1/22 fersk ***** válasza:
A regisztrációs adatbázisban valószínűleg szerepelnek még a magyarításra hivatkozó bejegyzések (ha a telepítésekor oda is írt dolgokat), de maguk a fájlok már nincsenek a gépeden.
2015. aug. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mások azt írták, hogy csak akkor törlődik le teljesen az egész, ha újra telepítem a rendszert.

Szerinted nem szükséges akkor?

2015. aug. 23. 22:22
 3/22 fersk ***** válasza:
A magyarítás az eredeti játék fájljait írja át általában, de te újratelepítvén a játékot, az átírt fájlokat felülírtad az eredetiekkel. Úgyhogy szerintem megnyugodhatsz.
2015. aug. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. :)
2015. aug. 24. 14:21
 5/22 A kérdező kommentje:

Még lenne egy utolsó kérdésem:

A programok telepítése és törlése menüben a bejegyzés törlése ponttal szedtem ki a modot mert máshogyan nem tudtam mert egyszerűen valamiért nem engedte.

Az hova került a gépemről?

2015. aug. 26. 00:31
 6/22 A kérdező kommentje:

Azaz a ccleaner segítségével mert csak így tudtam de a rendes törlést még ott sem engedte.

Csak a bejegyzés törlését.

2015. aug. 26. 00:32
 7/22 fersk ***** válasza:

"ami végül nem működött és újra kellett telepítenem emiatt a játékot."

Tehát felülírtad az átírt fájlokat, ezért a magyarítás eltávolítójának nem volt mit eltávolítania. A bejegyzés maradt csak, a Ccleaner pedig azt is törölte.

2015. aug. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Értem.

Nincs több kérdésem.

Köszi szépen! :)

2015. aug. 26. 17:48
 9/22 A kérdező kommentje:

Csak azért találtam furcsának mert még mikor rajta volt a játék a magyarítással együtt vagyis még mikor nem töröltem ki kézileg akkor is töröltem volna a programok telepítése és törlése menüből a modot de akkor is ugyan azt írta ki: "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes."

Mindegy is már. A lényeg, hogy akkor nem szükséges újratelepíteni a gépemet.

2015. aug. 26. 17:57
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez szerinted mitől volt?

Tényleg nem kérdezek már többet esküszöm.

2015. aug. 26. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!