Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 update nem működik....

Windows 7 update nem működik. Miért?

Figyelt kérdés
Évek óta ugyanazzal a win 7 pro telepítőlemezzel telepítem újra a windowst és ugyanazzal a merevlemezen tárolt windows loaderrel aktiválom. Soha semmi gond nem volt, olyan mintha eredeti lenne. Telepítés után mindíg letöltöm a frissítéseket az updattel, de most nem megy. Csak keres végtelenségig, de nem talál frissítést. Kb 5x raktam újra a windowst ma de semmi. Valakinek valami ötlet?
2015. aug. 23. 18:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Na talált 200 frissítést. Úgylátszik csak időt kell hagyni neki. Nekem is vagy 2 órát pörgött, de fórumokon olvastam, hogy volt akinek 4,5 órát mire talált valamit.
2015. aug. 23. 19:27
 2/23 anonim ***** válasza:

röviden: Várni kell vele.


bővebben: A Windows 7 is elkapta az "XP kórt", vagyis mivel már régi a rendszer, ezért sok frissítés hozzá és a sok frissítés között már elég komplex függőségi háló alakul ki (melyik frissítés melyikre épül, vagy melyik frissítés melyiket váltja ki teljesen, stb...), ennek a feloldása nagyon sokáig tart.


Az XP esetében például az algoritmus exponenciálisan lassult, vagyis minden egyes új frissítéssel a duplájára nőtt a szükséges idő. A Windows 7 esetében nem tudom hogyan van, de úgy tűnik, hogy nem sokkal hatékonyabb.

2015. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Gémes Tomi válasza:

Halo Nekem is ez van és azt szeretném kérdezni, hogy mikor újra raktad a géped és aktiváltad meg minden meg volt akkor neked is azt írta, hogy: Frissítések legutóbbi keresése: Soha

Frissítések települtek: Soha

ennyi lenne :)

2015. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Segítenétek? nekem azt irja hogy :"A windows update jelenleg nem kereshet frissítéseket, merta számítógépen a rendszergazda telepyti a frissítéseket". Ezt hogy tudnám kikapcsolni?
2015. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
walojaban meg a legnagyobb problema az hogy megjelent ugye a windows 10 es ezzel akarjak a windows 7 et eltuntetni mert egy piciket lassabb is a rendszer meg ugye frissiteseket nem akar talalni pedig a rendszert nagyon regota hasznalom telepitem ujra es csak azota nem akar keresni frissiteseket miota megjelent a win10.
2016. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Nekem 5 órája pörög a frissítés, de eddig semmi várok.............
2016. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Ha még fennáll a probléma valakinek: [link]
2016. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Sajnos a link nem működik! Fenn áll a probléma. 12 óra alatt sem talált semmit!
2016. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

A megoldás az ,hogy ha letoltitek a 3102810 -es frissitest egyenesen(bongészon keresztul) az elso lehetoseg 32bites Win7-re van a második 64bitesre

A letoltés után a telepítés kozben ne fusson a háttérben a windows update(ha nem tudod leállítani restartold a géped eloszor és utana telepítsed a 3102810)

2016. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
47%
Úgy ahogy az 5. hozzászóló mondja! Win 10 megjelenése előtt semmi gond nem volt, pedig már vagy 100-szor raktam újra ugyan arról az eredeti DVD-ről a Win 7-et. Ahogy kijött a szenny következő újrarakásnál már nem talál frissítéseket... De csak azért se fogom föltenni. Így frissítések nélkül is jobb a 7 mint a 10 számomra. Max ha valami alkalmazáshoz nagyon kell egy fontos frissítés leszedem böngészőről.
2016. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!