Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek erre a gépre...

Szerintetek erre a gépre milyen operációs rendszert tegyek?

Figyelt kérdés

MSI VR700

Intel Celeron M 1,7GHz

2 GB Ram

320 GB HDD

Intel GMA 950


Jelenlegi jelöltek:

Windows 7, 8.1, 10

Win10 lassú, de lehet hogy én csinálok valamit rosszul.


2015. szept. 4. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Maximum XP-t, vagy valami kis rendszerigenyu linuxot. 1 magos CPU-val mindegyik Windows szenvedni fog, 7-es felett 2GB RAM az semmire nem eleg, a VGA ertekelhetetlen. Nem tudom mire akarod hasznalni, de barmi is az, nagyon nyogvenyelos lesz...
2015. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

XP nem opció, meg amúgy sem adott ki az MSI ehhez Vistán kívül bármihez drivert :D


És igen, tudom hogy egy kalap f.. de ez van.

Állítólag a gép Windows 7-tel egész használható, leginkább az érdekelne hogy a Win 8 vagy 8.1 mennyire változtat ezen meg milyen irányba.


Most XUbuntu van rajta, de ugye sosem árt ha van egy használható windows is.

2015. szept. 4. 18:11
 3/3 uno20001 ***** válasza:

„Állítólag a gép Windows 7-tel egész használható” - itt a lényeg, állítólag; paintezni biztos…


„Win 8 vagy 8.1 mennyire változtat ezen meg milyen irányba.” - szerintem ez elég egyértelmű, semmiképpen sem jó irányba.


„Win10 lassú, de lehet hogy én csinálok valamit rosszul.” - szerintem ezen nincs mit csodálni.


Én is valami linuxot ajánlanék.

2015. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!