Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítés nem...

Windows 10 telepítés nem sikerült, miért?

Figyelt kérdés

Egyszer már fel sikerült raknom, de akkor nem nagyon tetszett ezért vissza is állítottam. Gondoltam most felrakom, mégis megpróbálok vele megbarátkozni. Szokás szerint leszedtem a 64 bites verzióját majd elkezdte frissíteni, mikor elért a 100%-ig kiadott egy olyan szöveget, hogy: " A telepítő nem indult el megfelelően. Indítsa újra a számítógépet, és futtassa le újra a Windows 10 telepítőjét." Vagy pontosan szöveget is el tudom küldeni kép formájában: [link]


3x próbáltam meg és mindig ezt a szöveget adta ki. Mi lehet a probléma? Van rá valami megoldás, esetleg az lehet a gond, hogy egyszer már fent volt és visszaállítottam win 7-re?



2015. szept. 5. 17:00
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Ki tudja mit kavart az már egyszer. Kicsi esély van rá, hogy rájöjj. Rakd fel tiszta telepítéssel.
2015. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Se lemez, se külső lemez nem áll rendelkezésemre. Így tudom csak megoldani a telepítést.
2015. szept. 5. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor hanyagold,nem ajanlattos amugy se ra frissiteni az elozo rendszere mert meg rosszabb lesz stabilitasba.


Tisztan erdemes csak felrakni lemezrol,pendriverol.

2015. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem kell hozzá lemez, csak egy legalább 4 GB -os pen drive. A Windows 10 -et meg a Microsoft oldalán lévő kis szoftverrel is rátöltheted.

[link]

2015. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!