Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen gépigény kell a Dont...

MCSzTom kérdése:

Milyen gépigény kell a Dont Starve nevezetű játékhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennék kíváncsi hogy a dont starve nevezetü játékhoz mekkora gépigény kell mert megszeretném venni a játékot csak nincs valami jó gépem. Hát pontosan nem tudom a gépem adatait de azokat a játékokat felsorolom amik egyeltalán nem laggolnak a gépemen:Countre strike source, gerrysmod,gta san andreas,rust alpha,meg néhány online játék mint például a warmerise red vs blou,red crubcibe.Szóval ha megtudnátok nekem mondani hogy fut e a dont starve a gépemen lagg nélkül annak örülnék köszike.

2015. szept. 5. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a minimum gép igény:

CPU: Info

CPU Speed: 1.7+ GHz or better

RAM: 1 GB

OS: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8

Video Card: Radeon HD 5450 or better; 256 MB or higher (or GeForce 6600 GT)

Sound Card: Yes

Free Disk Space: 500 MB


Amúgy ennek a játéknak elég egyszerű grafikája van, nem hiszem, hogy megakasztja a gépedet. Az a legegyszerűbb, amúgy hogy ha van demo akkor leszeded azt, ha nincs akkor leszeded torrenten és ha jó, meggy rendesen, akkor megveszed. Én ezt szoktam, letöltöm torrenten, és ha faxa akkor megveszem.

2015. szept. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. szept. 6. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem kétszer megvan a don't starve together steamre. Ha akarod tudok adni kölcsönbe egy accountot hogy kipróbáld ;)
2015. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm december már kipróbáltam egy crackot és lagg nélkül vitte a gép pedig ment a torrent és töltött 2 10 GB os filmet is közben ment még a steam és nem Laggolt szóval ma Megveszem a játékot. De megtudjátok mondani hogy melyiket érdemes a togethert vagy A sima dont starve et?
2015. szept. 7. 07:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs a teló írta hogy december én nem akartam
2015. szept. 7. 07:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Together a multi, ha más emberrel szeretnél játszani:velem/idegennel/haverokkal azt vedd meg. De ha egyedül akkor a simát de kiegészítővel! Sokkal jobb nehezeb, izgalmasabb. Ha nincs kivel játszanod nem kell a together neked. Idegenekkel nem jó. De ilyen accountot tudok adni ;)
2015. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Togethert? Mert ha igen akkor azt nagyon mehköszönném.
2015. szept. 8. 06:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves Leírod akkor privátba az accot
2015. szept. 8. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!