Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez is egy szabályos eltávolítás?

Noresz97 kérdése:

Ez is egy szabályos eltávolítás?

Figyelt kérdés

Töröltem volna egy programot(magyarítást) a programok telepítése és törlése menüből de valamiért ezt írta ki:

"A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes."

Nem tudom, hogy ez mit jelent.



Úgy csináltam, hogy a ccleanerrel rá mentem, hogy bejegyzés törlése mert azzal sem tudtam máshogyan csak így kiszedni a programok telepítése és törlése menüből, majd kézileg töröltem a mappát amiben a játék meg a magyarítás(mod) volt telepítve.



2015. szept. 5. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen szabályos mert a program máshol is tárolhat információkat magáról és lehet hogy nem tudod majd újratelepíteni, de ha szerencséd van és egyszerűbb programról van szó akkor így is megoldható és nem lesznek problémák.
2015. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De mit jelent az egyáltalán, hogy "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes."

???


És az ilyet, hogyan lehet rendesen letörölni?

2015. szept. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!