Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Skype-om mióta pár napja...

LongMan kérdése:

Üdv! Skype-om mióta pár napja frissült állandóan elérhető (zöld) állapotban lép be! Korábban ha Láthatatlan állapotban léptem ki és zártam be következő belépésnél is Láthatatlanként lépett be! Hogy kell visszaállítani ezt?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom ezt be állítani hogy abban az állapotban lépjen be amiben kilépett?
2015. szept. 6. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


én próbáltam úgy, hogy gépen beléptem a skype-ba,ott nincs gépnélből áttettem láthatlanba, utána bezártam a programot teljesen, újra megnyitottam és akkor láthatatlanban volt!


de vigyázz,mert ha telefonon is használod,akkor sajnos megvan az esély, hogy elérhetőbe lépsz be!


ha csak telefonon használod,akkor ugyanígy próbáld meg, először belépsz, átteszed láthatatlanba, utána kijelentkezel és be is zárod a programot,utána újra megnyitod és bejelentkezik láthatatlanba!


(de nem jön be nálam ez minden esetben sajnos)

2015. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!