Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Böngészni, netezni, filmeket...

Böngészni, netezni, filmeket nézni használom leginkább jelenleg a laptopom, elég védelemnek ilyen használat mellett az MSE?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.Annyira gyenge...És feleslegesen fogja a gépet,műveleteket...

Rakja fel egy Nod32-t magazinos kóddal.Nem terheli a gépet és jó védelem manapság.Sg forumba közzé teszik mindig a kódokat amit csak be regisztrálni kell ESET oldalán...1perces művelet.

Vagy néz egy ingyenes vírusírtót

2015. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már elmondtam 100-szor, de elmondom 101-szer is. Ezekre a védelmi szoftverekre ne úgy tekints, hogy ez az ultimate mindentől megvédő szoftver. Ha a védelmi szoftver gyártója azt ígéri, hogy a terméke 300 fajta sebezhetőség ellen véd, akkor a 301. ellen már nem fog. Magyarul akármelyiket is választod, nem lesz tökéletes védelem a gépeden. Ellenben te, mint felhasználó, használhatod figyelmesen, óvatosan a gépedet, így a te géphasználati szokásaid és a védelmi szoftver nagyon jól kiegészítik egymást. De ha eszetlenül használod a gépedet, pl. illegálisan használt operációs rendszerek, illegális szoftverek, nem megbízható tartalmak megtekintése, szoftverek nem megbízható forrásból való beszerzése, akkor nincs az a védelem, ami tégedet megvédene. Akárhogy is legyen, az első védelmi vonal te magad vagy. És csak ezután jön a védelmi szoftver.
2015. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem én mit mondasz, volt már dolgom pár benyelt vírussal, azóta okosabb és óvatosabb vagyok, na de azért valami mégiscsak kell a gépre...(szerintem).


Ezért a kérdés, meg mert egy ismerősöm ajánlotta ezt, hogy nála beválik.

2015. szept. 9. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az ismerosod mindig ugyan arra a megbizhato oldalakra jar,akkor el is hiszem hogy nincs semmi a gepen meg.Illetve ha mar jaratos abba hogy kell netezni,hova mire nem kattintunk.

Minden vedelem melle amugy ajanlatos neha lefutattni egy Malwarebytes Free-t.

En nagyon ajanlom az MSE lecsereleset,mert az kb olyan mintha nem lenne semmi,annyi kulonbseggel,hogy az MSE lassitja a dolgokat is es sok fake riasztast ad.Nem hiaba legutolso az osszes vedelem kozt amit ajanlanak.


Mindem vedelem melle bekaphatsz valamit ha olyan vagy,de MSE mellett annak sokszorosat is.

2015. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Induljunk el onnan, hogy az MSE nem telepíthető csak Windows 7 vagy régebbi rendszerekre. A Microsoft már nem is fejleszti az MSE-t. Ez már egy biztonsági fenyegetés. A másik az, hogy Windows 7-től már vannak frissebb rendszerek is.
2015. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Ha csak erre használod, vígan ellennél valami linuxszal, és gyakorlatilag megszűnne a probléma.
2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!