Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a Windows 7-et...

Hogy lehet a Windows 7-et Professional-ról Home Premium-ra váltani tiszta telepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Windows 7 Professional 64bit-es rendszert futtatok,és szeretném lecserélni a Home Premium verzióra,próbáltam a Downgrader programmal(rendszergazdaként) de nem segített, még mindig tudja a rendszer hogy Pro-m van,nincs valami másik megoldás hogy lecseréljem vagy valami csel? A válaszokat és a segítséget is köszönöm előre!

2015. szept. 11. 01:28
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem nincs, csak felfele engedi frissíteni.
2015. szept. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából még ha valahogy "meg is lehetne bolondítani", tulajdonképpen pont az veszne el, ami miatt lecseréled.


Feltételezem azért szeretnéd, mert kevesebb (számodra felesleges) szolgáltatás és program van a home premiumban, ami ezzel a downgrade-el nem tűnne el!


Szerintem ha a gépen meg akarsz szabadulni a sallangoktól akkor így indulj el:

[link]

De körültekintően járj el!


(Vagy húzd újra home prmiummal..)

2015. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.A verzió Update is csak gajra vágja a rendszert.Inkább telepítsd tisztán.Amúgy elég észrevehető a különbség sebességben.(kevesebb a szolgáltatás stb.)
2015. szept. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
SSD-m van,nem nagyon akartam újrarakni,de a jó cél érdekében rászánom magam
2015. szept. 12. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ha eredeti pro van rajta,akkor nem érdemes lecserélni,esetleg "lebutíthatod".Ha viszont warezolt,akkor nyugodtan felrakhatod a home-ot.De mint mondtam jobban járnál a pro lebutításával még így is,főleg,ha mondjuk még a neted is lassú hozzá,s várnod kell órákat.De te tudod...
2015. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!